1. Ви знаходитесь тут:
 2. Вакансії по всьому світу
 3. Gigajob Україна
 4. Допомога: ЧаПи для пошукачів
 
 

Допомога: ЧаПи для пошукачів

Відповіді на Ваші питання щодо пошуку роботи з Gigajob

spacer Gigajob безкоштовний?
spacer Так, Gigajob для пошукачів повністю безкоштовний.
spacer Я новачок на Gigajob, як я можно безкоштовно зареєструватися?
spacer Просто натисніть на “Зареєструватися” вгорі справа на сторінці, заповніть формуляр та відправьте його. Потім Ви отримаєте електронний лист з посиланням для підтвердження - та Ви вже зареєстровані.
spacer Як працює Gigajob для пошукачів?
spacer Крок 1: Зареєструйтеся безкоштовно.
Крок 2: Розмістіть свій профіль пошукача безкоштовно. Вкажіть інформацію таку, як Ваше місто та роботу, яку Ви шукаєте. З Вашим онлайн-профілем пошукача Ви можете...
… швидко та просто бути знайденим працедавцем.
… подати на вакансії, які Вас цікавлять .
Розмістити Ваше резюме безкоштовно.
Порада: Ви можете зробити стільки профілів пошукача, скільки забажаєте. Виберіть просто відповідний профіль, якщо Ви бажаєте зв'язатися з працедавцем.
spacer Що я можу зробити, щоб зі мною зв'язалося багато працедавців?
spacer Успішний профіль пошукача повинен мати короткий надпис та дуже добре описувати Вас. Так працедавці можуть побачити, які завдання Ви можете виконувати, що Ви робили у Вашому професійному минулому та які Ваші сильні сторони - все як на долоні. Гарна фотографія доповнює профіль.
Порада: Ви різноманітні та можете виконувати різні завдання? Створіть ще один профіль пошукача для посади, яку Ви бажаєте займати.
spacer Як я знайду вакансії?
spacer Ви можете знайти вакансії дуже просто, якщо Ви скористаєтеся функцією пошуку на стартовій сторінці. Введіть назву вакансії в поле “Що” та місто в поле “Де?”. Натисніть на “Знайти роботу” та Ви отримаєте список результатів пошуку зі всіма вакансіямі, які відповідають критеріям Вашого пошуку. Шукати зараз
spacer Як я можу відповісти на вакансію?
spacer
 1. Зв'яжіться з працедавцем:
  Покажіть власнику оголошення, що Ви зацікавлені в цій вакансії. Надішліть йому запит зв'язку, натиснувши на “Зв'язатися”. Це пропонує власнику оголошення, переглянути Ваш профіль пошукача.
 2. Так це виглядає для власника оголошення
  Ваш запит зв'язку буде надіслан власнику вакансії. Він може прийняти або відхилити його. Цей крок був введений Gigajob для того, щоб захистити в першу чергу дані пошукача та працедавця.
 3. Якщо Ваш запит зв'язку був прийнятий
  Як тільки Ваш запит зв'язку був прийнятий, відбувається автоматичний обмін даними. Ці дані Ви можете знайти у Вашому Центрі контактів. У подальшому зв'язок із власником вакансії буде відбуватися по електронній пошті.
spacer Безкоштовне замовлення пошуку
spacer Ви не знайшли одразу необхідне? Кожного дня на Gigajob розміщуються нові оголошення. Ми можемо щоразу відразу відправляти Вам електронне повідомлення, якщо хтось розмістив оголошення, яке відповідає критеріям Вашого пошуку. На кожній сторінці Gigajob Ви можете знайти справа посилання "Налаштувати замовлення пошуку". Достатньо одного натискання та Ваш пошук буде збережений. Відтоді ми будемо відправляти Вам найсвіжіші відповідні вакансії або профілі пошукачів. Ця послуга безкоштовна та може бути відмінена тільки одним натисканням.
spacer Ще раз.. який мій пароль?
spacer Просто натисніть “Увійти” (або "Зареєструватися") вгорі справа на сторінці та перейдіть на посилання "Забули пароль?". Введіть адресу Вашої електронної пошти та натисніть на кнопку “Відправити”. Ви отримаєте електронне повідомлення з посиланням для відновлення пароля. Натисніть на нього, щоб вибрати новий пароль.
Важливо: Посилання для відновлення є дійсним лише 2 години. Потім Ви повинні будете знову зробити запит нового електронного повідомлення.
spacer Електронний лист для відновлення пароля не надійшов. Що я можу зробити?
spacer Будь ласка, повторіть дію, щоб бути впевненим, що це спрацювало: Будь ласка, натисніть знову "Увійти"(або "Зареєструватися") вгорі справа на сторінці, потім на посилання "Забули пароль?". Тоді введіть Вашу адресу електронної пошти та натисніть "Відправити". Будь ласка, перевірте адресу Вашої електронної пошти на правильність написання. Зараз Ви повинні отримати на Вашу електронну пошту посилання для відновлення паролю. Будь ласка, подивіться також у Вашій папці спаму, змініть налаштування або введіть нову адресу електронної пошти в поле.
spacer Як я можу змінити мої дані для входу (пароль/адресу електронної пошти)?
spacer Ви повинні увійти в систему, щоб змінити будь-які дані. Коли ви ввійшли в систему, ви побачите кнопку "Мій Особистий кабінет" у верхньому правому кутку кожної сторінки Gigajob. Будь ласка, натисніть на неї, щоб перейти до налаштувань. Там ви знайдете можливість змінити пароль або адресу електронної пошти.
spacer Як я можу видалитися з Gigajob?
spacer Ви повинні увійти в систему, щоб зробити це. Натисніть на "Мій Особистий кабінет" у верхньому правому кутку будь-якої сторінки Gigajob. Будь ласка, натисніть на неї, щоб перейти до налаштувань. Там ви знайдете опцію "Видалити аккаунт". ($ Break) Примітка. Ви не можете знову увійти до Gigajob після видалення аккаунту. Ваші дані та оголошення будуть остаточно видалені.
spacer ...Я не знайшов відповідь на моє запитання.
spacer Відправте нам повідомлення. Команда Gigajob тут, щоб допомогти.
spacer ...Я знайшов одну помилку.
spacer Ми працюємо без перерви над Gigajob та пробуємо зробити краще нашу сторінку. Ми цінуємо кожне побажання, яке Ви нам відправляєте.
spacer ...Я маю пропозцію по удосконаленню.
spacer Ми вже маємо великий перелік справ, але звичайно ми раді, що наші користувачі думають разом з нами та допомагають зробити Gigajob ще краще! Відправте нам Вашу пропозицію.