1. Ви знаходитесь тут:
 2. Вакансії по всьому світу
 3. Gigajob Україна
 4. Допомога: ЧаПи для працедавців
 
 

Допомога: ЧаПи для працедавців

Відповіді на Ваші запитання щодо Gigajob

spacer Можуть навіть працедавці користуватися Gigajob безкоштовно?
spacer Так, це можливо. Базові оголошення на Gigajob повністю безкоштовні! Додатково ми пропонуємо платні плюс-оголошення. Умови до цього Ви знайдете в нашому прайс-листі.
spacer Я можу мати стільки безкоштовних активних оголошень, скільки забажаю?
spacer Так, Ви можете. Зараз ми не маємо ніяких обмежень, поки Ваші оголошення не порушують наші правила гри.
spacer Будь ласка, прочитайте наші правила гри для оголошень!
spacer Як довго залишаються активними мої вакансії?
spacer Усі оголошення на Gigajob є активними увпродовж 30 днів. Само собою зрозуміло Ви можете продовжити термін дії у „Мої налаштування“. Для Komfort-оголошень та Premium-оголошень з'являються витрати, базові оголошення залишаються безкоштовними.
spacer Ой, мабудь я порушив правила гри і мій акаунт був видалений. Що я можу зробити, щоб знову бути розблокованим?
spacer Пробачте, якщо Ви були один раз видалені - це остаточно. Будь ласка, дотримуйтеся spacer Правил гри.
spacer Я маю так багато оголошень, які я бажаю розмістити на Gigajob. Ви маєте можливість автоматичного завантаження?
spacer Пробачте, на зараз.
spacer Я новачок на Gigajob, як я можно безкоштовно зареєструватися?
spacer Просто натисніть “Зареєструватися” вгорі справа на сторінці, заповніть формуляр та відправьте його. Ви отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Просто натисніть та Ви вже зареєстровані.
spacer Як працює Gigajob для працедавця?
spacer Після того, як Ви завершили безкоштовну реєстрацію Ви можете розміщувати усі Ваші оголошення безкоштовно. Зацікавлені користувачі зможуть тоді швидко і просто знайти Ваші оголошення на Gigajob.
spacer Як я знайду профілі пошукачів (резюме)?
spacer Спочатку перейдіть до модусу "Шукати профілі пошукачів". Профілі пошукачів можуть біти знайдені за допомогою функції вгорі на стартовій сторінці. Введіть назву Вашої вакансії в поле “Що?” та місто в полек “Де?”. Натисніть на кнопку "Знайти профілі пошукачів" та Ви отримаєте список з результатами пошуку щодо відповідних профілей .
spacer Як я можу зв'язатися з пошукачем?
spacer
 1. Зв'яжіться з пошукачем:
  Покажіть пошукачу, що Ви зацікавлені його профілем. Відправьте власнику оголошення запит зв'язку натисканням на кнопку “Зв'язатися”. Це запрошує пошукача переглянути Ваше оголошення.
 2. Так за виглядає для пошукача
  Ваш запит зв'язку буде надісланий власнику оголошення. Він може прийняти або відхилити запит. Цей крок був введений Gigajob, щоб захистити спочатку контактні дані кандидатів та працедавців.
 3. Якщо Ваш запит зв'язку був прийнятий
  Як тільки запит зв'язку буде прийнятий, відбудеться автоматичний обмін контактними даними. Ви можете знайти ці дані у Вашому Центрі Контактів. Надалі зв'язок з власником оголошення буде відбуватися по електронній пошті.
spacer Безкоштовне замовлення пошуку
spacer Ви не знайшли одразу необхідне? Кожного дня на Gigajob розміщуються нові оголошення. Ми можемо щоразу відразу відправляти Вам електронне повідомлення, якщо хтось розмістив оголошення, яке відповідає критеріям Вашого пошуку. На кожній сторінці Gigajob Ви можете знайти справа посилання "Налаштувати замовлення пошуку". Достатньо одного натискання та Ваш пошук буде збережений. Відтоді ми будемо відправляти Вам найсвіжіші відповідні вакансії або профілі пошукачів. Ця послуга безкоштовна та може бути відмінена тільки одним натисканням.
spacer Ще раз.. який мій пароль?
spacer Просто натисніть “Увійти” (або "Зареєструватися") вгорі справа на сторінці та перейдіть на посилання "Забули пароль?". Введіть адресу Вашої електронної пошти та натисніть на кнопку “Відправити”. Ви отримаєте електронне повідомлення з посиланням для відновлення пароля. Натисніть на нього, щоб вибрати новий пароль.
Важливо: Посилання для відновлення є дійсним лише 2 години. Потім Ви повинні будете знову зробити запит нового електронного повідомлення.
spacer Електронне посилання для відновлення пароля не прийшло. Що я можу зробити?
spacer Повторіть процес, щоб бути впевненим, що це спрацювало: Натисніть "Увійти" (або "Зареєструватися") вгорі справа на сторінці, потім на посилання "Забули пароль?". Тоді введіть Вашу адресу електронної пошти та натисніть "Відправити". Будь ласка, перевірте адресу Вашої електронної пошти на правильність написання. Зараз Ви повинні отримати на Вашу електронну пошту посилання для відновлення паролю. Будь ласка, подивіться також у Вашій папці спаму, змініть налаштування або введіть нову адресу електронної пошти в поле.
spacer Як я можу змінити мої дані для входу (пароль/адресу електронної пошти)?
spacer Ви повинні увійти в систему, щоб змінити будь-які дані. Коли ви ввійшли в систему, ви побачите кнопку "Мій Особистий кабінет" у верхньому правому кутку кожної сторінки Gigajob. Будь ласка, натисніть на неї, щоб перейти до налаштувань. Там ви знайдете можливість змінити пароль або адресу електронної пошти.
spacer Як я можу видалитися з Gigajob?
spacer Ви повинні увійти в систему, щоб зробити це. Натисніть на "Мій Особистий кабінет" у верхньому правому кутку будь-якої сторінки Gigajob. Будь ласка, натисніть на неї, щоб перейти до налаштувань. Там ви знайдете опцію "Видалити аккаунт". ($ Break) Примітка. Ви не можете знову увійти до Gigajob після видалення аккаунту. Ваші дані та оголошення будуть остаточно видалені.
spacer ...Я не знайшов відповідь на моє запитання.
spacer Відправте нам повідомлення. Команда Gigajob тут, щоб допомогти.
spacer ...Я знайшов одну помилку.
spacer Ми працюємо без перерви над Gigajob та пробуємо зробити краще нашу сторінку. Ми цінуємо кожне побажання, яке Ви нам відправляєте.
spacer ...Я маю пропозцію по удосконаленню.
spacer Ми вже маємо великий перелік справ, але звичайно ми раді, що наші користувачі думають разом з нами та допомагають зробити Gigajob ще краще! Відправте нам Вашу пропозицію.