1. Ви знаходитесь тут:
 2. Вакансії по всьому світу
 3. Gigajob Україна
 4. Правила гри для оголошень
 
 

Правила гри для оголошень

Прочитайте, що Ви повинні врахувати при створенні Вашого оголошення

На Gigajob повинні знаходитися працедавці та працівники швидко та просто – та по можливості приємним способом. Тому ми просимо всіх користувачів Gigajob мати ввічливі форми спілкування та приємний, шанобливий зв'язок

Крім того, ще є обов'язкові правила гри, які діють для всіх. Ми залишаємо за собою можливість змінювати оголошення, скорочувати або видаляти, якщо вони не відповідають правилам гри. Будь ласка, дотримуйтесь цих правил на Gigajob

 • spacer Ніяких контактних даних Ваше Gigajob-оголошення не повинно містити контактні дані. Розміщення веб-адресів (URLs), телефонних номерів, адрес електронної пошти та поштової адреси в тексті Вашого оголошення строго заборонено. Існує виняток для оголошень за макетом (на платній основі).
 • spacer Ніякого секса Оголошення у напрямку еротика/секс заборонені на Gigajob. Також Ви не можете у Вашому оголошенні вживати негожі слова або слова не для дітячих вух.
 • spacer Тільки справжні вакансії На Gigajob розміщуються тільки оголошення, які є вакансіями або резюме. Забороненими є, наприклад, оголошення для знайомства, оголошення про продаж та подібне.
 • spacer Тільки одне оголошення про роботу На Gigajob не дозволено, розміщувати однакові оголошення кілька разів. Це має силу також для оголошень, які тільки трохи відрізняються.
 • spacer Ніякої нісенітниці У Вашому Gigajob-оголошенні повинно бути чітко вказано, про що йдеться у запропонованій/шукаємій роботі. Це повинно бути зрозумілим одразу, про що йдеться у роботі. Ми не допускаємо нечіткого формулювання оголошення, або якщо оголошення містить недостатньо інформації.
 • spacer Ніякої реклами Звичайно Ви можете вказати переваги Вашого підприємства або продуктів у Вашому оголошенні. Але забороняється розміщувати оголошення, яке не має стосунку до пошуку працівників, а існує для реклами.
 • spacer Ніяких грошових вимог На Gigajob строго заборонено, пропонувати роботи, для яких кандидат повинен щось сплачувати у будь-якій формі; наприклад, за E-Books, введення в роботу, квитки на літак, коштовні телефонні номери, купівля продуктів для збуту та інше.
 • spacer Нічого злого Ми не допускаємо на Gigajob ніяких оголошень, які порушують діюче право або виходять за рамки закону. Теж саме діє також для політичних, релігійних та ідейних радикальних виразів та образливих або негожих змістів усіх видів.