1. Ви знаходитесь тут:
  2. Вакансії по всьому світу
  3. Gigajob Україна
  4. Умови користування для працедавців, пошукачів та рекрутерів.
 
 

Наші умови користування

Прочитайте наші умови користування та умови участі

Ці умови ми повинні опублікувати тут та Ви повинні погодитись з ними. Перед тим, як користуватися нашими послугами Ви повинні прочитати, зрозуміти та погодитися з умовами.

Ми маємо два положення умов.

Наступні "Умови користування" є для Вас обов'язкові щоразу, коли Ви відвідуєте нашу сторінку Gigajob.com.
 
Загальні умови користування
(Версія 1.0 від 8.10.2004)
1. Загальна інформація
Цей інтернет-сервіс є публікацією Netzmarkt Internetservice GmbH & Co. KG (далі коротко: "Netzmarkt"), розташований в Ерланген/Баварія. Умовою є те, що спостерігач (далі коротко: «користувач») погодився з повним обсягом наступних умов для користування усіма інтернет-сервісами Netzmarkt. Додатково можуть виникнути інші положення, які відхиляються від цих положень, при використанні відповідних сервісів/характеристик сервісів. Ви будете проінформовані про це перед використанням відповідних сервісів/характеристик сервісів. Якщо Ви користуєтеся цим інтернет-сервісом, Ви приймаєте дію цих Умов користування. Якщо Ви не бажаєте приймати ці умови, Ви можете не користуватися цим інтернет-сервісом.
2. Збереження прав
Якщо користувач приймає умови користування цим інтернет-сервісом без внесення за це платнi Netzmarkt, він автоматично відмовляється від будь-яких претензій до Netzmarkt. Netzmarkt зберігає за собою право, в будь-який час та без роз’яснення причин повністю або частково зміняти, видаляти, доповнювати усі неcплачені послуги або припиняти їх дію. Отже не може існувати жодних претензій з боку користувача щодо користування або можливості користування сервісом або характеристиками сервісу, якщо він не склав угоди з Netzmarkt, яка має юридичну силу і відповідно до якої Netzmarkt гарантував би виконання відповідних робіт або послуг за винагороду.
3. Несвоєчасне виконання зобов'язань
Netzmarkt відшкодовує збитки/витрати користувачу, які відбулися по причині затримки в роботі, у розмірі максимальної суми, яку користувач сплатив Netzmarkt за замовлення послуги увпродовж останніх 24 місяців до появи затримок в роботі, та виключно за збої тих робіт, які повинні бути виконані Netzmarkt за відповідну винагороду з боку користувача у рамках договору сторін.
4. Юридична відповідальність
Netzmarkt не несе ніякої відповідальності за інформацію, яка передається через його інфраструктуру, особливо за повноту, правильність, актуальність, а також за те, що ця інформація є вільною від прав третіх осіб. Позови з претензіями до Netzmarkt, які можуть виникнути через користування або неможливість користування запропонованими змістами (наприклад, внаслідок неповної або неточної інформації), принципово виключені, якщо не існує ніяких доказів умисної або грубої провини з боку Netzmarkt. Це відноситься також до можливих непрямих збитків, понесених користувачем при зловживанні цим інтернет-сервісом. Безпека мереж даних, в яких Netzmarkt публікує інформацію, обмежена. Netzmarkt не несе ніякої відповідальності за помилки або збої, які відбуваються в системі, у інших учасників системи або у користувачів. Таким чином, користувач відмовляється від будь-яких претензій по відношенню до Netzmarkt, які не мають ніякої юридичної підстави для одної із сторін, які взяли на себе зобов’язання виконання. Особливо користувач відмовляється від претензій до Netzmarkt щодо відшкодування збитків, які виникнули внаслідок дії комп’ютерних вірусів (також: троянів, експойтів та інше). Виходячи з вищезгаданих обмежень відповідальності, правила згідно з розділом § 309 Nr. 7 (відповідальність у разі загрози життю, здоров'ю, нанесення травм і внаслідок крайньої халатності) і № 8 Цивільного Кодексу Німеччини (інша відповідальність у разі невиконання зобов'язань) залишаються незмінними.
5. Посилання на інші веб-сайти
Netzmarkt не несе відповідальність за гіперпосилання на сайтах Gigajob, які направляють користувачів на сайти третіх сторін. Таким чином, Netzmarkt не зв'язує себе з інформацією, що міститься на сайтах третіх сторін. Користувач категорично відмовляється від притягнення Netzmarkt до відповідальності за протизаконну, дезорієнтуючу, невірну або неповну інформацію, що міститься на сайтах третіх сторін (і/або за збиток, який міг бути понесений користувачем).
6. Авторські права та торгові марки
Усі авторські права і торгові знаки (наприклад, назви продуктів та компаній) належать їх власникам і згадуються на нашому веб-сайті тільки в інформаційних цілях. Згадка зареєстрованих торгових знаків не означає, що вони не захищені від прав третіх осіб.
7. Інформація від третіх осіб
Зміст веб-сайту Gigajob головним чином складається з інформації, отриманої від третіх осіб (наприклад, текст і зображення), яку Netzmarkt публікує безкоштовно (наприклад, оголошення користувачів). Netzmarkt не має можливості безперервно перевіряти інформацію, що отримується від третіх осіб або встановлювати над цим контроль. Таким чином, Netzmerkt не несе ніякої відповідальності за зміст, коректність, відповідність та форму опублікованої інформації третіми особами. Користувачі повинні взяти до уваги, що їм може бути надана інформація образливого змісту або негоже висловлена (у контексті цього веб-сайту). Якщо інформація, що надається третіми особами, порушує права користувача, то він має право подати скаргу на порушника закону (наприклад, автора цієї інформації), але не на Netzmarkt.
8.Захист інформації
Ций інтернет-сервіс, включаючи усі його складові (так само, як і відповідні бази даних) захищений авторським правом і призначен виключно для індивідуального, приватного використання. Будь-яке використання інформації, що виходить за межі цієї вимоги, особливе її використання в інтернеті або внутрішній мережі, є порушенням прав та несе за собою матеріальне відшкодування збитків і буде переслідуватися за законом. Будь-яке комерційне використання інформації, даних або веб-дизайнів неприпустимо без письмового дозволу Netzmarkt. Особливо це відноситися до дублювання шляхом копіювання, перекладів, а також зберігання або обробки в електронних системах.
9. Гарантійні зобов’язання
Використання цього інтернет-сервісу здійснюється виключно на власний ризик користувача. Ці послуги/характеристики послуг пропонуються Netzmarkt у формі, яка йому подобається і за умови їх доступності. Netzmarkt не гарантує надання послуг у будь-який час без яких-небудь затримок, без недоліків, своєчасно і безпечно. Зокрема, Netzmarkt не гарантує правильність і достовірність інформації, що отримується через цей інтернет-сервіс, або якість товарів, послуг або інформації, що має відношення до цієї інтернет-пропозиції. Також, Netzmarkt не гарантує відповідність змісту веб-сайту очікуванням користувача. Завантаження та інше отримання інформації, що відноситься до цього інтернет-сервісу, здійснюється на власний ризик користувача. Тільки користувачі несуть відповідальність за ушкодження їх комп'ютерів або інших пристроїв, втрату даних або ушкодження внаслідок завантаження інформації або інших операцій, що відносяться до цього інтернет-сервісу. Поради та інформація, які користувач отримує у рамках цього інтернет-сервісу не являються основою для надання гарантій Netzmarkt, якщо інше не передбачено в угоді.
10. Положення про дійсність договору у разі анулювання однієї з його статей
Якщо окремі статті цих умов користування не відповідають діючим законам, то інші статті цих умов користування зберігають за собою юридичну силу. Недіючі статті будуть замінені, якщо це можливо, тими, які мають юридичну силу та відповідають економічним і/або юридичним цілям.
 

 

Якщо Ви бажаєте розмістити на Gigajob власний контент, Ви повинні погодитись з Умовами користування перед тим, як розміщувати свої оголошення (резюме та/або вакансії).
 
Загальні умови участі
(Версія 1.3 від 10.12.2006)
1. Загальна інформація
Netzmarkt Internetservice GmbH & Co. KG (далі коротко: Netzmarkt), розташована в Ерланген/Баварія, дає можливість спостерігачу цього інтернет-сервісу (у подальшому: користувачам) публікувати власні інформаційні внески безкоштовно, після того, як вони повністю та категорично визнали наступні твердонаписані умови участі. Внаслідок цього вони стають "Користувачами" цього інтернет-сервісу. Якщо Ви бажаєте стати учасником, Ви повинні визнати наступні правила.
2. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ
Учасник прочитав та визнає у повному обсязі опубліковані у цьому інтернет-сервісі Загальні Умови Користування.
3. ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРАВ
Netzmarkt зберігає за собою право, в будь-який час та без роз’яснення причин тимчасово або назавжди заблокувати інформацію будь-якого виду або частини її, видаляти, або також запобігати повному або частковому користуванню цим інтернет-сервісом. Учасник категорично визнає це право Netzmarkt. Крім того учасник відмовляється по відношенню до Netzmarkt від опротестування принятих рішень щодо допуску/недопуску інформації та учасників, а також від пред’явлення прав та претензій, які мають правові підстави через дію цього «Збереження прав».
4. ЮРИДИЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Через велику кількість внесків учасників Netzmarkt не може безперервно перевіряти зміст або активно контролювати інформацію (дані, тексти, програмне запезпечення, звукозаписи, фотографії, графіки, відео або інші матеріали). Тому Netzmarkt також не несе юридичної відповідальності за інформацію учасників. У зв’язку з цим, учасник несе особисту правову відповідальність за свою інформацію, яка публікується або приватно передається у рамках інфраструктури Netzmarkt, та звільняє Netzmarkt та/або його виконуючого директора від відповідальності на першу вимогу по відношенню до будь-яких третіх осіб, які висувають претензії до того, що інформація учасників або частини її порушують їх права.
Учасник зобов’язує себе до дотримання усіх діючих положень Закону та до відшкодування будь-яких збитків Netzmarkt, які можуть бути результатом їх можливого недотримання. Особливо, проте не виключно, Учасник зобов’язуюється, ретельно перевіряти, що його інформація не порушує Положення про авторське право, торгову марку та патентне право, антимонопольне законодавство, персональні права або право відповідальності за продукцію.
Особливо вразливий є Netzmarkt щодо інформації, з якою неминуче зв’язана велика втрата іміджу, яка порушує наступні правові норми Германії: порнографія (§184 StGB), розпалювання міжнаціонального розбрату (§130 StGB), образа, злий наклеп та кляуза (§ 185-188 StGB) та підбурювання до злочину (§ 130a StGB). У випадку, якщо учасник буде законно засуджений за те, що у рамках своєї інформації порушив одну з названих вище норм права, він вже сьогодні зобов’язує себе до сплати збитків Netzmarkt.
Учасник несе сам відповідальність за те, що його інформація містить гіперпосилання/відсилання на змісти/веб-сайти третіх, які так само відповідаюсть вимогам умов участі, як його власна інформація.
5. ЯКІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ
Учасник зобов’язується вносити інформацію вільну від прав третіх осіб. Далі він зобов’язується представляти достовірну, повну, актуальну та серйозну інформацію, утримуватися від жодних образ та від неділового, грубого способу вираження. Також учаснику заборонено у рамках свого внеску робити рекламу для себе або для третіх осіб або зловживати участю у якомусь виді діяльності.
6. ОБРОБКА ІНФОРМАЦІЇ
Netzmarkt залишає за собою право по власному передбаченню, змінювати, скорочувати, доповнювати або видаляти інформацію учасника. Учасник підтверджує вже зараз, що він згодний з цим, та усі необхідні права на обробку його інформації у повному обсязі для користування переносить у цьому сенсі на Netzmarkt.
7. ПУБЛІКАЦІЯ ІНФОРМАЦІЇ
Учасник гарантує єдиновласне володіння усіма правами на свої внески. З метою публікації своєї інформації учасник передає свої права Netzmarkt у відношенні часу та обсягу, так це значно та мало обмежено, як діюче Право це взагалі дозволяє. Netzmarkt приймає цю передачу прав. Намірне використання Netzmarkt передбачає поряд з публікацією інформації в цьому або іншому інтернет-сервісі, також розповсюдження у вигляді новостних повідомлень, печатних засобів, програмного забезпечення та інших медійних форм. Через розповсюдження заявленої інформації не можуть бути обосновані ніякі претензії (такі, як: гонорари, ліцензійна винагорода, відшкодування витрат та інше) до Netzmarkt щодо відшкодування учаснику. Він виключно безкоштовно надає свою інформацію.
Netzmarkt отримує право розміщувати інформацію учасника у будь-якому зміненому вигляді. Netzmarkt не несе відповідальності за порушення авторських прав учасника.
8. ВИДАЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ
Якщо учасник вимагає після публікації видалення або змінення своєї інформації, він зобов’язується використовувати для цього запропонований інтерфейс адміністративного управління веб-сайтом. Іншого способу (електронне повідомлення, звонок, факс і т.д.) видалити/змінити не може бути. Успішне видалення/зміна вступить в силу тільки з невеликою затримкою та передусім може бути помітна тільки на цьому інтернет-сервісі. Як тільки будь-які треті (наприклад, пошукові сервіси, інтернет-каталоги, торгові партнери Netzmarkt, друковані медіа та інші) також отримали відповідну інформацію, Netzmarkt відхиляє гарантію або зобов’язання впливу щодо вимог видалення/змін на третіх осіб, також якщо ця необхідність виникла із-за активного наполігання і з дозволенням або допуску Netzmarkt.
9. ПОРУШЕННЯ ПРАВ ТА ОБОВ’ЯЗКІВ ТРЕТІМИ ОСОБАМИ
Внаслідок природи самого інтернету уся інформація учасника (або лише частина її) може бути викачана іншими користувачами та по-іншому поширена або використана з ціллю зловживання. Netzmarkt категорично відхиляється нести відповідальність за це. У випадку такого зловживання власною інформацією через третіх осіб, учасник зобов’язується вже зараз, не виставляти жодних претензій до Netzmarkt.
10. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Учасник несе відповідальність за збереження конфіденційної інформації, такої, як своє ім’я користувача та свій пароль та ненадання їх третім особам. При наявності підозри щодо зловживання даних для входу, потрібно негайно проінформувати Netzmarkt. Після кожного користування учасник зобов’язаний вийти зі свого акаунту, якщо цей комп’ютер використовують інші персони.
11. ЮРИДИЧНА ВІДПОВІДАЛЬНОСТЬ ТРЕТІХ ОСІБ
У випадку порушення одної із приведених тут умов участі, учасник звільняє від відповідальності Netzmarkt та його виконавчого директора на першу вимогу за будь-які претензії третіх осіб.
12. ОБОВ’ЯЗОК УЧАСНИКА ТА NETZMARKT
Якщо учасник порушує одне із правил в цьому положенні для участі, то він повинен відшкодувати збитки Netzmarkt.
Netzmarkt не несе відповідальності за невиконання учасником умов участі та користування та виключає збитки або втрати через це.
Зобов’язання збоку Netzmarkt по відношенню до учасника обмежені розміром сплаченої учасником загальної суми Netzmarkt за відповідні послуги увпродовж 24 місяців, передуючих випадку відповідальності.
Положення у відповідності до § 309 №. 7 (Відповідальність при створенні загрози життю, ушкоджень тілу, шкоди здоров’ю та при грубій провині) та №. 8 НЦУ (Інша відповідальність у випадку неналежного виконання обов’язків) не поширюються на межі вищезгаданої юридичної відповідальності.
13. ЗБЕРЕЖЕННЯ КОНФІДЕНЦІЙНИХ ДАНИХ ЗВ’ЯЗКУ
Учасник погоджується з тим, що Netzmarkt зберігає конфіденційні дані зв’язку (маються на увазі, наприклад, такі дані: IP-адреса, дата, час), під якими була передана його інформація. Якщо теперь будь-яка третя особа подасть претензії Netzmarkt, що через цю інформацію були порушені його, учасник вже сьогодні дає право Netzmarkt, передати на вимогу названі вище дані зв’язку таким третім особам.
14. ЗАХИСТ ДАНИХ/КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Учасник проінформован відповідно до Закону про захист даних, що Netzmarkt зберігає його поштову адресу в машиночитаємій формі та застововує її для автоматичної обробки завданнь, які прописані в договорі. Якщо у рамках цього інтернет-сервісу постає необхідність внесення персональних або комерційних даних (адреси електронної пошти, імена, поштові адреси), оголошення цих даних відбувається на абсолютно добровільній основі з боку учасника.
Netzmarkt конфіденційно обробляє дані учасників, але не може виключити те, що дані можуть відстежуватися, змінятися або видалятися збієм системи, технічними неполадками, хакерами і т.д. Netzmarkt не несе ніякої відповідальності за збереження або архівацію будь-яких даних. Netzmarkt не зобов’язується відновлювати будь-які дані.
15. ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДІЙСНІСТЬ ДОГОВОРУ У РАЗІ АНУЛЮВАННЯ ОДНІЄЇ З ЙОГО СТАТЕЙ
Якщо деякі положення цих умов користування не відповідають діючому Закону, то інші положення цих умов користування залишають свою юридичну силу. Недіючі положення можуть бути замінені на такі діючі положення, які досягають відповідних економічних або юридичних цілей.
 
 
Положення про право на відміну
Widerrufsrecht für die Buchung kostenpflichtiger Gigajob Dienstleistungen

Sie haben das Recht, binnen vierzehn Tagen ohne Angabe von Gründen Ihren Vertrag mit der Netzmarkt Internetservice GmbH & Co. KG zu widerrufen. Die Widerrufsfrist beträgt vierzehn Tage ab dem Tag des Vertragsabschlusses. Um Ihr Widerrufsrecht auszuüben, müssen Sie uns mittels einer eindeutigen Erklärung (z.B. ein mit der Post versandter Brief, Telefax oder E-Mail) über Ihren Entschluss, diesen Vertrag zu widerrufen, informieren.

Zur Wahrung der Widerrufsfrist reicht es aus, dass Sie die Mitteilung über die Ausübung des Widerrufsrechts vor Ablauf der Widerrufsfrist absenden.
Folgen des Widerrufs

Wenn Sie diesen Vertrag widerrufen, haben wir Ihnen alle Zahlungen, die wir von Ihnen erhalten haben, unverzüglich und spätestens binnen vierzehn Tagen ab dem Tag zurückzuzahlen, an dem die Mitteilung über Ihren Widerruf dieses Vertrags bei uns eingegangen ist. Für diese Rückzahlung verwenden wir dasselbe Zahlungsmittel, das Sie bei der ursprünglichen Transaktion eingesetzt haben, es sei denn, mit Ihnen wurde ausdrücklich etwas anderes vereinbart; in keinem Fall werden Ihnen wegen dieser Rückzahlung Entgelte berechnet.

Haben Sie verlangt, dass die Dienstleistungen während der Widerrufsfrist beginnen soll, so haben Sie uns einen angemessenen Betrag zu zahlen, der dem Anteil der bis zu dem Zeitpunkt, zu dem Sie uns von der Ausübung des Widerrufsrechts hinsichtlich dieses Vertrags unterrichten, bereits erbrachten Dienstleistungen im Vergleich zum Gesamtumfang der im Vertrag vorgesehenen Dienstleistungen entspricht.
 
Згадані положення - це юридичний текст, який є незавжди легкий для розуміння. Не дивлячись на це, вони дуже важливі та обов'язкові для Вас. Тому, будь ласка, прочитайте уважно їх. Ми склали для Вас декілька інших сторінок. Там ми пояснюємо "простими словами", як Ви можете найкраще користуватися Gigajob. Ці сторінки існують лише для того, щоб Вам допомогти. Якщо висловлювання тут заперечують правовим нормам цієї сторінки, діють завжди правові норми. Дякуємо Вам за розуміння.

Gigajob для пошукачів
Допомога: ЧаПи для пошукачів

Gigajob для працедавців
Правила гри для оголошень
Допомога: ЧаПи для працедавців

Gigajob для рекрутерів
Допомога: ЧаПи для рекрутерів