1. Ви знаходитесь тут:
  2. Вакансії по всьому світу
  3. Gigajob Україна
  4. Так Ви складете успішне оголошення про ваканію
 
 

Так Ви складете успішне оголошення про ваканію

Прочитайте поради щодо успішного оголошення про вакансію

Не впевнені повністю, як скласти добре оголошення на Gigajob? Тут Ви знайдете корисні поради, як зробити пошук нових працівників ще успішніше. Зробіть декілька наступних кроків, які Вам допоможуть звернути на себе увагу потенційних працівників.

Для онлайн біржі праці Вам необхідна відповідна форма публікації вакансії. Головна мета - легше бути знайденим пошукачами. Як тільки Ваше оголошення буде знайдено пошукачем та він зв'яжеться з Вами, Ви можете запитати про резюме, рекомендації та дипломи. Читайте далі та зробіть Вашому оголошенню професійний вигляд:

spacer Вступ
Найважливіше: Приділіть час вступу. Ключові слова, які Ви задієте у вступі, будуть порівняні із ключовими словами, які пошукачі використовують для пошуку роботи. Використовуйте усі найважливіші слова у вступі. Замість "Учитель" напишіть, наприклад, "Учитель, Технікум, англійська мова, економіка". Вступ має значення!
spacer Опис
  • Детально опишіть вакансію. Вкажіть щоденні завдання, які будуть виконуватися. Також напишіть про Ваше підприємство або про команду, у якій буде працювати Ваш новий співробітник. Так пошукач може скласти перше враження про умови праці.
  • Потім перелічіть необхідні кваліфікації. Освіту та навички, наприклад, MS Office або спеціальні програми, дипломи про підвищення кваліфікації та інше. Напишіть також про "Soft Skills" (навички соціальної взаємодії), які Ви очікуєте від Вашого співробітника (вміння працювати у команді, здатність працювати з людьми, вміння управляти). Ці дані допоможуть пошукачу дізнатись більше про посаду. Не упускайте нічого.
  • Також не забудьте написати про вид працевлаштування. Вкажіть, мова йде про повну ставку або про 0,5 ставки. Також напишіть про додаткові виплати, які пропонує Ваше підприємство. Ці речі важливі для працівників.
spacer Логотип
Логотип компанії - це ложка меду. Оголошення з логотипом компанії є для пошукача привабливішими і мають кращі шанси бути проконтактованими.

Зробіть ці прості кроки при складанні Вашого оголошення та знайдіть нових працівників ще швидше! Успіху Вам!

Ваша командаGigajob