1. Ви знаходитесь тут:
  2. Вакансії по всьому світу
  3. Gigajob Україна
  4. Так Ви складете успішне резюме
 
 

Так Ви складете успішне резюме

Прочитайте поради щодо створення успішного профіля пошукача

Ви не впевнені, як Ви найкраще скласти Ваше резюме? Тут Ви знайдете кілька порад, як зробити свій пошук роботи успішніше. Кілька простих кроків та Ви складете професійне резюме, яке пробудить інтерес працедавців.

На онлайн біржі праці Вам необхідне інше резюме, ніж для регулярного пошуку роботи. Це повинна бути комбінація із резюме та мотиваційного листа. Головна мета, щоб працедавці легше знаходили Ваше оголошення. Як тільки працедавець знайшов Ваше оголошення та зв'язався з Вами, відправьте Ваше повне резюме. Читайте далі та надайте Вашому оголошенню професійний вигляд:

spacer Вступ
Найважливіше: Приділіть час вступу. Ключові слова, які Ви задієте у вступі, будуть порівняні із ключовими словами, які працедавець використовує для пошуку працівників. Використовуйте найважливіші слова у вступі. Замість "Учитель" напишіть, наприклад, "Учитель, Технікум, англійська мова, економіка". Вступ має значення!
spacer Опис
  • Поясніть, який вид вакансії Ви шукаєте. Якщо Ви не зовсім впевнені, який вид вакансії Ви шукаєте, введіть приклади, що Ви можете або хочете робити. Наприклад: "Я учитель технікуму англійської мови та економіки. Я шукаю вакансії в загальноосвітніх та приватних школах. Я також зацікавлений у викладанні у вечірній школі або репетитором". Проте не будьте занадто занальними. "Я цікавлюсь усіма вакансіями" або "Усе" робить враження, що Ви не вважаєте це серйозно.
  • Далі опишіть Ваші кваліфікації, Ваші дипломи, колишні і нинішні місця роботи та всі інші кваліфікації, яких Ви досягли. Зробіть враження на працедавця своєю професійністю. Не упускайте нічого.
  • Наприкінці на забудьте написати про вид працевлаштування, який Ви шукаєте. Напишіть, бажаєте Ви працювати на повну ставку або на 0,5 ставки, погодинно. Ці речі важливі для працедавця.
spacer Фотографія
Гарна фотографія - це крапка над і. Виберіть одне портретне фото зроблене на нейтральному фоні. Фото, де Ви дивитесь прямо на фотокамеру діє краще, ніж, фото, де Ви дивитесь у іншому напрямку. Зрозумійте: це не Facebook, а йдеться про те, щоб справити добре враження.

Зробіть ці прості кроки при складанні Вашого оголошення та знайдіть нове місце роботи швидше! Успіху Вам!

Ваша команда Gigajob